ימים א' - ו': 8:00-19:00 ויום ו': 8:00 - 12:00

אודותינו

משרד עורכי דין עדי עקראוי ושות’ הינו משרד המתמחה בפשיטות רגל, הסדרת חובות, חדלות פירעון ופירוק / הבראת חברות.

עם השנים, צבר משרד עורך דין פשיטת רגל עדי עקראוי ושות’ ניסיון רב בטיפול במקרים של הסתבכויות בחובות, ייצוג מול נושים וטיפול בפשיטות רגל ומתן הפטר לחייבים.

מגוון לקוחותינו הרחב נהנה משירות מקצועי ומנוסה אשר משרדנו דואג להעניק לו תוך חתירה בלתי מתפשרת להצלחת ההליך בשילוב של ניסיון, ידע מקצועי והכרת עולם המשפט על בוריו.

צוות המשרד

עו"ד עדי עקראוי - L.L.B (מייסד)
עורך דין עדי עקראוי הנו עו"ד בעל ניסיון עשיר בליטיגציה, בתחום חדלות הפירעון. מתחילת דרכו כמתמחה אצל רשם ההוצאה לפועל בחיפה ועד לפתיחת המשרד הפרטי מילא תפקידים רבים בהם נאמן של בית המשפט בתיקים מורכבים.
עו"ד ישראל מזרחי - משרד עו"ד עדי עקראוי ושות'
עו"ד ישראל מזרחי - L.L.B (שותף)
עורך דין ישראל מזרחי הנו עו"ד עם ניסיון של למעלה מ 11 שנים בתחום ההוצל"פ ופירוק חברות, כמו כן עו"ד מזרחי, בעל ניסיון בייצוג חייבים.
עו"ד ערן עקראוי - משרד עו"ד עדי עקראוי ושות'
עורך דין ערן עקראוי - L.L.B (שותף)
עורך דין ערן עקראוי הנו עו"ד בעל ניסיון עשיר בתחום הבנקאות וחדלות הפרעון, סימני מסחר ובעל ניסיון עשיר של למעלה מ 12 שנה בייצוג חייבים וזוכים.

האני מאמין שלנו

האני מאמין שלנו הוא התאמת הטיפול המשפטי לסוגיה שנוצרה תוך התחשבות ברצון הלקוח ובמגבלותיו. משרדנו חרט על דגלו להעניק ללקוחותיו שירות בלתי מתפשר תוך חתירה מקסימלית למיצוי מלוא זכויותיהם והשגת הפתרון הראוי והמתאים למצוקתם. 

 

לאחר שנים ארוכות בתחום ואין ספור לקוחות, נוכחנו לדעת אין אפוטרופוס לאיש וכי אף לא אחד מאיתנו חסין בפני נפילה כזו או אחרת. הפנמת ידיעה זו, גרמה לעליה במוטיבציה של משרדנו להעניק שירות  ייחודי ואישי עבור כל אחד ואחד מלקוחותיו כאילו היה בן יחיד וזאת מתוך הבנה כי כל אדם הוא עולם ומלואו. 

תחומי העיסוק של משרדנו

מעבר לשירות המשפטי שמעניק משרדנו לחייבים, אנו גם פועלים במישורים אחרים (בשפת העם “חשיבה מחוץ לקופסה”) כדי לסייע ללקוחותינו להיחלץ מהחובות הכספיים שנקלעו אליהם ופועלים לצמצום הנזקים עד כמה שניתן. עיקר תחומי העסוק של משרדנו בתחום פשיטות רגל וחדלות פירעון הם כדלקמן:

  • ייצוג חייבים בערכאות משפטיות לרבות הוצאה לפועל ובתי משפט. הגשת בקשה לפשיטת רגל, חדלות פירעון ולבסוף הענקת הפטר.
  • עורך דין פירוק חברה – פירוק חברות או הבראתן. במקרים מסוימים כאשר חברה חדלה מלהתקיים ואינה יכולה להמשיך ולתפקד יש צורך בפירוקה תוך ייצוגה אל מול הנושים השונים.
  • ייצוג נושים בהליכי גבייה.
  • איחוד תיקים על ידי עורך דין איחוד תיקים.
  • טיפול בחייבים אשר החשבונות בבנק הוגדרו – חשבונות מוגבלים.
  • ייצוג עו”ד הוצאה לפועל בהסדרי חובות. לעיתים, חשיבה בריאה ונכונה תסלול את הדרך להסדר חוב אל מול הנושים זאת מבלי שנדרש לפנות לערכאות המשפטיות.
  • ייצוג מול עורך דין כונס נכסים.

לאחר שמשרדנו יעיין בחומר שיונח בפניו, יוכל באמצעות הכלים שרכש במשך השנים לתפור בדיוק רב את סוג הטיפול והתאמתו למידותיו של הלקוח ויסייע לו יחד עם כל צוות המשרד לחזור לחיים תקינים נטולי חובות ודאגות.

בכל שאלה ניתן לפנות למשרד עורך דין חדלות פירעון עדי עקראוי ושות’ ונשמח לעזור – צור קשר.

קצת על משרדנו

משרדנו מתמחה זה שנים ארוכות בפשיטת רגל תוך השמת דגש על שיקום החייב הפרטי / חברה ומחיקת החובות הקיימים להם בהתאם להוראות החוק והפסיקה.

קו המנחה לפיו צועד משרדנו בטיפול בתיקי חדלות פירעון הוא, חתירה למציאת פתרון משפטי לכל חייב וחייב בהתאם ליכולתו הכלכלית והמנטלית. משרדנו בעל ניסיון רב במחיקת חובות כאשר מקצועיות והתאמת הטיפול המשפטי ללקוח עומדים בראש סדר העדיפות שלנו.

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן